هشدار : حداکثر ولتاژ ورودی برد 9 ولت می باشد در صورت اعمال ولتاژ 12 ولت ( با وجود ثبت در دیتاشیت ) برد دچار آسیب می گردد.

همانطور که از نام این برد مشخص است آردوینو پرو مینی یک برد حرفه ای  کوچک می باشد ! در این برد برای کمتر شدن اندازه و کاهش وزن آن ورودی آدابتور و پورت USBحذف شده اند. سایز کوچک و وزن اندک این برد  آن را یک گزینه بسیار ایده ال برای استفاده در ربات های پرنده و یا هواپیماهای مدل می نماید، همچنین اگر می خواهید اندازه پروژه خود را کوچک نگاه دارید ، باز هم ما استفاده از آردوینو پرو مینی را به  شما توصیه می نماییم. بر خلاف اندازه کوچک و قیمت اندک آن  با توجه به اینکه میکروکنترل به کار رفته درون این برد ATmega328 می باشد از نظر کارایی هیچ تفاوتی با سایر بردهای آردوینو که چیپ آنها  ATmega328 می باشد، ندارد.  تنها تفاوت این برد در شکل فیزیکی آن می باشد ، حذف پورت USB باعث می شود که شما نتوانید به سادگی سایر برد های آردوینو کدهای خود را بر روی برد آپلود نمایید ، برای آپلود کدها می توانید از یک برد آردینو دیگر که دارای رابط USB می باشد به عنوان پراگرامر استفاده کنید و یا اینکه  کد خود را از طریق یک کابل FTDI و یا مبدل USB به سریال موجود در سایت درون میکروی برد آپلود نمایید.
این برد مشابه برد آردوینو نانو دارای 14 ورودی و خروجی دیجیتال ( 6 تای آنها می توانند به عنوان خروجی PWM استفاده شوند ) ، 8 ورودی آنالوگ و یک دکمه ریست می باشد. این برد برای افرادی طراحی شده است که با برنامه نویسی بردهای آردوینو آشنایی دارند و می خوهند یک نمونه دائمی از محصول خود را بسازند. با توجه به قیمت ارزان این برد ، به راحتی می توانید از آن در تولیدات نهایی و محصولات تجاری خود نیز از آن استفاده نمایید.

ویژگی های برد
میکروکنترلر ATmega328
ولتاژ عملیاتی 5V
ولتاژ ورودی (پیشنهادی) 7-12V
ولتاژ ورودی (محدوده) 6-20V
پین های ورودی/خروجی Qty: 14 ------> 6 PWM
پین های ورودی آنالوگ 8
جریان DC هر پین ورودی و خروجی 40mA
جریان پین 3.3V 50mA
حافظه فلش 32KB ------> 0.5KB is for ATmega2560 BootLoader
SRAM 2KB
EEPROM 1KB
سرعت ساعت 16MHZ

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برد آردوینو پرو مینی Arduino Pro Miniِ

6062

  • تولید کننده: Baite
  • کد محصول: پرو مینی Arduino Pro Miniِ
  • موجودی: 1
  • 100,000تومان


محصولات مرتبط

برد آردوینو Uno R3

برد آردوینو Uno R3

ب..

62,000تومان

آردوینو مگا Arduino mega 2560 R3
آردوينو نانو Arduino NANO With CH340
برد آردوينو Arduino DUE R3
برد مینی آرم STM32F103C8T6
آردوينو Arduino Zero 32-bit ARM Cortex® M0
آردوينو لئوناردو Arduino Leonardo R3

برچسب ها: برد آردوینو پرو مینی Arduino Pro Miniِ

سوالی دارید بفرمایید؟
Pedram Sinayee Avatar


سلام
می تونم کمکی کنم؟


Via Web Via Phone